All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ hoja de acero inoxidable en fr o ] match 0 Products.
Sorry!
Your search "hoja de acero inoxidable en fr o" match no products.
You can Request A Quote to let us to match products for you.
Related Products
GB Standard Hot Rolled Stainless Steel Plate Coil with Widthness of 1219mm
| Company Type | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant | R23/R404A |
| Manufacture Technology | Cold / Hot Rolled |
| Place Of Orgin | Wuxi, China |
AISI Standard Hot Rolled Stainless Steel Plate with R23 Refrigerant and NO.1 Finish
| Lengh | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type | Storage And Trading |
| Mill | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |
| Standard | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
Regular/Customized Size Hot Rolled Stainless Steel Plate Sheet for Storage And Trading
| Width | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item | ISO9001 Standard |
| Size | Regular/Customized Size |
| Company Type | Storage And Trading |
1219mm Widthness Stainless Steel Hot Rolled Steel Plate for from TISCO Mill
| Manufacture Technology | Cold / Hot Rolled |
|---|---|
| Size | Regular/Customized Size |
| Refrigerant | R23/R404A |
| Edge | Mill Edge Or Slit Edge |
ISO9001 Standard Hot Rolled Stainless Steel Plate for R23/R404A and DIN Standard
| Lengh | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type | Storage And Trading |
| Finish | NO.1 |
| Edge | Mill Edge Or Slit Edge |
Mill Edge Cold Rolled Stainless Steel Sheet for Mechanical Application
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Width | 1000mm-2000mm |
| Thickness | 0.3mm-6mm |
| Process | Cold Rolled |
Grade 2205 2507 SS U Channel For Glass Stainless Steel Profile
| Standard | ASTM |
|---|---|
| Grade | 300 Series |
| Shape | U Channel |
| Perforated Or Not | Not Perforated |
ISO Sus304 Stainless Steel Angle Bar 50x50 Equal Angle 300 Series
| Standard | AiSi |
|---|---|
| Grade | 300 Series |
| Type | Equal |
| Application | Machine manufacture, vehicles |

