All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ mirror polished stainless steel square tube ] match 16 Products.
BA 8K 316 Stainless Steel Square Tube 1220mm OD SS Steel Pipe
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Type: | Seamless/welded |
| Steel Grade: | 300 Series, 304 |
SS310 Mirror Polished Stainless Steel Flat Bar 1.4923 Grade 6-400mm Dia
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Type: | Round |
Din 174 Polished Stainless Steel Flat Bar 3mm 5mm Thick 300 Series
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Type: | Flat |
1mm Stainless Steel Wire Roll Rope Aisi 316L Annealed
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Length: | As Your Requirement |
Width 150mm Polished 316 Stainless Steel Flat Bar AISI304 Hot Rolled Forged
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 200/300/400 Series |
| Width: | 20-150mm |
S30815 304N 4x8 Stainless Steel Wall Panels Satin Surface SS Gold Mirror Sheet
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 2000-4000mm |
253MA 254Mo 654MO Hot Rolled Stainless Steel Plate 1.4318 1.4402 Grade
| Application: | Ship Plate |
|---|---|
| Type: | Steel Plate, Cold Rolled Steel Sheet |
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
ASTM 304 Stainless Steel Embossed Plate SS Patterned Sheet 8mm
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 2000-4000mm |
Inox AISI 304 Stainless Steel Plate 3mm 5mm Thick BV IQI Approval
| Application: | Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
NO.1 631 17 7PH Stainless Steel Sheet 5mm Galvanised Steel Plate SGS
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | GH4080A |
| Type: | Steel Plate, Cold Rolled Steel Sheet |

