All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ stainless steel decorative sheets ] match 150 Products.
Thick 60mm Nitinol Shape Memory Alloy Sheet 99.6% Titanium Sheet Plate
| Application: | Industry |
|---|---|
| Technique: | Cold Rolled, Cold Rolled / Hot Rolled |
| Grade: | Ti 99.6% |
TC1 TC2 TC3 TC4 Nickel Titanium Alloy Sheet 1000mm-6000mm Length
| Application: | Industry |
|---|---|
| Technique: | Cold Rolled, Cold Rolled / Hot Rolled |
| Grade: | Ti 99.6% |
Gr5 Gr7 Titanium Alloy Sheet ASTM B265 Ti Plate 2.5 Meter Length
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Width: | Less Than 1500mm |
| Length: | Less Than 2500mm |
99.9% Pure Nickel 200 Plate N4 N6 201 Nickel Sheet Hydrogen Annealing
| Type: | Nickel Plate |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Grade: | Pure Nickel |
1219mm Widthness Stainless Steel Hot Rolled Steel Plate for from TISCO Mill
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
|---|---|
| Size: | Regular/Customized Size |
| Refrigerant: | R23/R404A |
SGCC SGCD Incoloy 825 Round Bar Boiler Nickel Alloy Steel
| Type: | Steel Plate |
|---|---|
| Application: | Boiler Plate,petrochemical |
| Grade: | SGCC SGCD |
Invar36 4j36 Nickel Alloy Pipe Super Bright Nickel Alloy Steel Tube
| Type: | Nickel Pipe |
|---|---|
| Application: | Electric Element |
| Grade: | NiFe |
GB Standard Hot Rolled Stainless Steel Plate Coil with Widthness of 1219mm
| Company Type: | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant: | R23/R404A |
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
A694 S32760 254SMO Duplex Steel Round Bar Hot Formed GB DIN EN
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Round |
| Application: | Decoration, Industry |
AISI Standard Hot Rolled Stainless Steel Plate with R23 Refrigerant and NO.1 Finish
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Mill: | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |

