All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ stainless steel decorative sheets ] match 150 Products.
783 718 625 601 600 Nickel Alloy Steel Coil For Construction
| Type: | Nickel Plate |
|---|---|
| Application: | Industrial,construction,etc, Industry Decoration, Building |
| Grade: | 718 |
ISO9001 Standard Hot Rolled Stainless Steel Plate for R23/R404A and DIN Standard
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Finish: | NO.1 |
High Temperature Haynes 230 Sheet N06230 GH3044 Alloy Steel Plate
| Type: | Nickel Plate |
|---|---|
| Application: | Chemical Industry |
| Grade: | Haynes 230 |
Cold Rolled Inconel 600 Coil 625 718 Nickel Alloy Steel Coil
| Type: | Nickel Strip |
|---|---|
| Application: | Industrial Gas |
| Grade: | Inconel 600,718,625 |
Hiperco50 Permendur 1J22 Nickel Alloy Steel Bar Hexagonal Square
| Type: | Nickel Bar |
|---|---|
| Application: | Chemical Industry |
| Grade: | Hiperco 50A 1J22 |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Cold Rolled Stainless Steel Coil
| Grade: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | Available Upon Request, 12m |
12m Nitronic 60 Nitronic 50 Prime Hot Rolled Alloy Steel Plate
| Grade: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | Available Upon Request, 12m |
3CR13 AISI SS 431 Round Bar HR Annealed 12mm SS Rod Tisco Technology
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 400 Series, 200/300/400/900series |
| Type: | Round |
DIN 1.8519 Super Duplex 2507 Round Bar For Shipbuilding Marine
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 2024 1350 |
| Type: | Round |
904l 304 316 316L Super Duplex Seamless Pipe ERW Welded
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Welded |
| Steel Grade: | 300 Series |

