All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ stainless steel decorative sheets ] match 79 Products.
TISCO BAOSTEEL Stainless Steel Decorative Sheet 2mm 3mm 4mm Thickness
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | Available Upon Request, 12m |
TISCO 304 Stainless Steel Sheet Satin Cold Rolled 316 1.2mm
| Application: | Food Grade, Machine, Medical, Exterior,Building Kitchen,Food Stuff Ect. |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000mm,1220mm.1500mm |
HL Cold Rolled Stainless Steel Sheet ASTM 201 SS Steel Sheet 1500mm
| Application: | Construction, Industry |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
2B Finish Cold Rolled Stainless Steel Sheet TISCO 316L 6000mm BA Mirror
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Customized |
JISCO LISCO 1.5 Mm Thick Stainless Steel Plate 200 Series Hot Formed
| Application: | Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
S30815 304N 4x8 Stainless Steel Wall Panels Satin Surface SS Gold Mirror Sheet
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 2000-4000mm |
ASTM 304 Stainless Steel Embossed Plate SS Patterned Sheet 8mm
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 2000-4000mm |
2B BA NO.4 HL Cold Rolled Stainless Steel Sheet 430 1000mm -2000mm Width
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
TISCO Inox Hot Rolled Stainless Steel Plate 20mm Embossed SS Sheet
| Grade: | 200 Series,300 Series, 400 Series |
|---|---|
| Length: | As Required |
| Width: | As Required |
Tisco 16mm OD SS Steel Pipe Pickled Welded Stainless Steel Tube
| Standard: | JIS |
|---|---|
| Type: | Seamless Welded |
| Steel Grade: | 300 Series, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 309S, 304, 409L, 304L |

