All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ stainless steel decorative sheets ] match 79 Products.
253MA 254Mo 654MO Hot Rolled Stainless Steel Plate 1.4318 1.4402 Grade
| Application: | Ship Plate |
|---|---|
| Type: | Steel Plate, Cold Rolled Steel Sheet |
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
Astm 201 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 1220mm Hairline For Construction
| Application: | Food Grade, Machine, Medical, Exterior,Building Kitchen,Food Stuff Ect. |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000mm,1220mm.1500mm |
AISI 316L Cold Rolled Stainless Steel Sheet 2B Finish 316 1.2mm 4x8 Feet
| Application: | Food Grade, Machine, Medical, Exterior,Building Kitchen,Food Stuff Ect. |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000mm,1220mm.1500mm |
0.2mm-150mm Golden Mirror Stainless Steel Sheet 304 For Building Decoration
| Application: | Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
8K Mirror Finish Cold Rolled Stainless Steel Sheet 0.5mm Thickness ASTM 304 SS Plate
| Application: | Decorative Use |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
NO.1 631 17 7PH Stainless Steel Sheet 5mm Galvanised Steel Plate SGS
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | GH4080A |
| Type: | Steel Plate, Cold Rolled Steel Sheet |
Bright Cold Rolled Stainless Steel Sheet 0.5mm Thickness 201 SS Plate
| Application: | Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
2B Finish Cold Rolled Stainless Steel Sheet ASTM 321 SS 2000mm
| Application: | Construction, Industry |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
ASTM A480 AISI 321 Stainless Steel Plate 0.3mm-4.0mm Stainless Steel Sheet
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 1000-6000mm |
8K HL Stainless Steel Plate 201 Mirror Polished Stainless Steel Sheet 1m Width
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |

