All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ stainless steel decorative sheets ] match 79 Products.
304L 304 Stainless Steel Sheet Coil 0.5mm 1.5mm 2.0mm 2.5mm Thick
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Width: | 25-2500mm Or Customized |
1500mm 440A Stainless Steel Coil Cold Drawn Tisco SS Sheet Coil
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Width: | 25-2500mm Or Customized |
0.7mm 0.8mm Stainless Steel Strips AISI 201 1/4 Hard For Industry Use
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Width: | 7mm-1500mm |
1.5mm Stainless Steel 304 Strips ID300mm Plat Strip SS 304 For Building
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Width: | 3mm-1500mm |
0.5mm Stainless Steel 310S Strips 508mm SS Plat For Building
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Width: | 3mm-1500mm |
BA 8K 316 Stainless Steel Square Tube 1220mm OD SS Steel Pipe
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Type: | Seamless/welded |
| Steel Grade: | 300 Series, 304 |
2205 2507 Stainless Steel Circular Hollow Section Tube Dia3mm-850mm
| Steel Grade: | SS ASTM A 312 TP |
|---|---|
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| Technique: | Cold Drawn, Cold Drawn |
430 431 Stainless Steel Strip Coil 2MM ASTM A36 Ss Strip Coil
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Width: | 25-2500mm Or Customized |
0.1mm Precision Stainless Steel 304 Strips 508mm For Industrial Use
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Width: | 3mm-1500mm |
0.5mm 1mm Stainless Steel Strips 310S For Industry Use 0.5mm
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Width: | 3mm-1500mm |

