All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ stainless steel decorative sheets ] match 79 Products.
440 420 410 SS Strip Coil Polished Stainless Steel Coil Strip 2m Width
| Standard: | GB |
|---|---|
| Steel Grade: | 304 316 440 420 410 |
| Surface Treatment: | Polished, Coated |
TP310S SA213 Duplex Steel Coil Austenitic Chromium Nickel Stainless Steel
| Standard: | GB |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished, Coated |
| Application: | Decoration,building |
1mm 304L Stainless Steel Coil Cold Rolled For Food Vessel
| Application: | Food Vessel, Industry, Construction, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-20mm |
| Standard: | ASTM |
JIS Aisi 304 2b Stainless Steel Plate 1.5mm 2mm SS Sheet Tisco
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
Thick 100mm Inox Plate Cold Rolled Stainless Steel Sheet 304
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Length: | 2000/2438/2500/3000/3048 Mm |
2B BA Hot Rolled Stainless Steel Plate ASTM 316L 304 409 410
| Grade: | 200 Series,300 Series, 400 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,EN,DIN,GB, JIS AISI ASTM DIN EN |
| Length: | As Required |
Polished 2205 Duplex Stainless Steel Bar Tisco 2205 Round Bar
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Round |
| Application: | Decoration, Industry |
HAIRLINE Cold Rolled Stainless Steel Sheet 316 201 Slit Edge 3mm SS Sheet
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Length: | 2440mm, 3000mm 6000mm |
321 316 304l Brushed Stainless Steel U Channel For 12mm Glass
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Shape: | U Channel |
Astm 316 316l Cold Rolled Stainless Steel Sheet Ss 2b Finish 1000mm Hairline
| Application: | Construction, Industry |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |

