All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ stainless steel decorative sheets ] match 79 Products.
Inox AISI 304 Stainless Steel Plate 3mm 5mm Thick BV IQI Approval
| Application: | Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
JIS SUS410 SUS304 0.6 MM Stainless Steel Sheet 2B Finish 1.5m Width
| Application: | Industry Decoration, Building |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1500mm |
Slit Edge Hot Rolled Stainless Steel Plate 300 Series Sheet 2000mm For Construction
| Application: | Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
430 ASTM Hot Rolled Stainless Steel Sheet 6mm 8mm SS Plate
| Application: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Type: | Steel Plate, Hot Rolled Steel Sheet |
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
309 309S Cold Rolled Stainless Steel Strip 6m Width SS 304 Coil
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000-6000mm |
430 904L Inox Sheet Cold Rolled Stainless Steel Sheet 1000mm-2000mm Width
| Application: | Decoration,Construction |
|---|---|
| Certification: | SGS,BV |
| Grade: | 200 Series |
301 1.4319 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Bright Annealed NO.4 Surface
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
| Width: | 1000-2000mm |
1D 0.1mm Hot Rolled Stainless Steel Plate 316 4x8 Stainless Steel Panels
| Application: | Decoration And Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
Width 150mm Polished 316 Stainless Steel Flat Bar AISI304 Hot Rolled Forged
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 200/300/400 Series |
| Width: | 20-150mm |
1mm Stainless Steel Wire Roll Rope Aisi 316L Annealed
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Length: | As Your Requirement |

