All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ stainless steel decorative sheets ] match 79 Products.
0.5mm 0.6mm Stainless Steel Strips 301 Full Hard For Industry Use
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Width: | 3mm-1500mm |
0.3mm Precision Stainless Steel Strip AISI 304 For Industrial Use 1500mm
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | AISI, ASTM |
| Width: | 7mm-1500mm |
ASTM TP201 Polished Stainless Steel Pipe 430 310S Round Tube Seamless Welded
| Standard: | ASTM |
|---|---|
| Type: | Seamless Welded |
| Steel Grade: | 201 304 316L 430 310S |
Tisco Cold Rolled Stainless Steel Sheet 0.5mm 1.2mm 1.5mm Thickness
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
Cold Rolled SS Sheet 410S 316L 2205 2507 4mm Thick Stainless Steel Sheet
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 1000-6000mm |
0.6mm 304L Cold Rolled Stainless Steel Sheet In Coil For Food Vessel
| Application: | Food Vessel, Industry, Construction, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-20mm |
| Standard: | JIS |
0.6mm 1.2 Mm Stainless Steel Sheet 304 2B Finish AISI GB DIN EN
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm |
AISI 2mm 304 Stainless Steel Sheet Cold Rolled Stainless Steel Plate 304L
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 2000/3000/6000mm |
ISO S32750 Hot Rolled Stainless Steel Plate 8mm SS 304 Sheet Tisco
| Application: | Decoration, Industry |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 500~1500 Mm |
A276 420 SUS420 1.4021 20Cr13 Stainless Steel Piston Rod For Upholstery
| Standard: | JIS |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Type: | Round |

