All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel coil ] match 147 Products.
Cold Rolled Stainless Steel Coil Strip Roll 410 2B Finish 6000mm
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Width: | 1000-6000mm |
HAIRLINE Cold Rolled Stainless Steel Sheet 316 201 Slit Edge 3mm SS Sheet
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Length: | 2440mm, 3000mm 6000mm |
Tisco Cold Rolled Stainless Steel Sheet 0.5mm 1.2mm 1.5mm Thickness
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
TISCO 254SMO Cold Rolled Stainless Steel Sheet 904L 5.8m Length
| Application: | Manufacturing |
|---|---|
| Thickness: | Standard |
| Standard: | JIS |
HL Cold Rolled Stainless Steel Sheet ASTM 201 SS Steel Sheet 1500mm
| Application: | Construction, Industry |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
ASTM Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate 316 SS 4x8 Pickling
| Application: | Manufacturing |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Width: | 650-2000mm Or Customized |
2B Finish Cold Rolled Stainless Steel Sheet ASTM 321 SS 2000mm
| Application: | Construction, Industry |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
Bright Cold Rolled Stainless Steel Sheet 0.5mm Thickness 201 SS Plate
| Application: | Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
0.6mm 304L Cold Rolled Stainless Steel Sheet In Coil For Food Vessel
| Application: | Food Vessel, Industry, Construction, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-20mm |
| Standard: | JIS |
316H 316TI Cold Rolled Stainless Steel Sheet 5mm Thick NO.3 NO.4 Finish
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Width: | 6-1500mm Or Customized |
| Grade: | 300 Series, Stainless Steel 316 316L 316H 316TI 316H Plate |

