All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel coil ] match 147 Products.
ASTM 316L Stainless Steel Strip 2mm 300 Series SS Mirror
| Application: | Industrial Use |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-20mm, As Required |
| Standard: | ASTM |
Prime 201 Stainless Steel Inlay Strips Dia 250mm For Elevator Kitchen
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Length: | Customer's Request |
A240 JIS Duplex Stainless Steel Cold Rolled Coils 0.1mm-20mm Thickness
| Application: | Industry, Architecture, Decorate, Industry, Construction, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-20 Mm |
| Standard: | JIS |
Width 150mm Polished 316 Stainless Steel Flat Bar AISI304 Hot Rolled Forged
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 200/300/400 Series |
| Width: | 20-150mm |
Din 174 Polished Stainless Steel Flat Bar 3mm 5mm Thick 300 Series
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Type: | Flat |
Polished Stainless Steel Rod ASTM 201 20mm 30mm Bar Cold Drawn
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Grade: | 200 Series 300 Series 400 Series |
| Type: | Round |
ASTM 430 BA Stainless Steel Strip Cold Rolled 10mm 20mm Width
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |
AISI 310S Stainless Steel Strip 0.8MM Thickness ASTM Cold Rolled
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 7-1250mm Or Customize |
316 316L Welding Stainless Steel Strip Cold Rolled 0.5mm 0.8mm Thickness
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |
ASTM 310S HL Stainless Steel Strip Cold Rolled 0.5mm 0.8mm Thickness 500mm
| Grade: | 300 Series, 310S |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |

