All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel coil ] match 147 Products.
S30815 304N 4x8 Stainless Steel Wall Panels Satin Surface SS Gold Mirror Sheet
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 2000-4000mm |
430 431 Stainless Steel Strip Coil 2MM ASTM A36 Ss Strip Coil
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Width: | 25-2500mm Or Customized |
ASTM 304 Stainless Steel Embossed Plate SS Patterned Sheet 8mm
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 2000-4000mm |
15mm 434 Ferritic Stainless Steel Molding T Channel Trim Strips For Architectural
| Application: | Container Plate |
|---|---|
| Thickness: | As Required |
| Standard: | JIS |
High Tensile Stainless Steel Wire Roll 1mm 316L Cold Drawn
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Length: | Customzied |
JIS SUS410 SUS304 0.6 MM Stainless Steel Sheet 2B Finish 1.5m Width
| Application: | Industry Decoration, Building |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1500mm |
AiSi Inox 321 Mirror Polished Stainless Steel Strip 0.2mm Thickness
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Thickness: | 0.3mm-16mm |
410 420 430 Stainless Steel Strip 2B BA Cold Rolled 200mm Width
| Application: | Container Plate |
|---|---|
| Thickness: | As Required |
| Standard: | JIS |
Brushed 321 Square Stainless Steel Rod 10mm Hot Forged ISO Approval
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Type: | Round |
Annealed Stainless Steel Rod Round Bar ASTM 201 Hot Rolled 6mm
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 201 |
| Shape: | Round |

