All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel coil ] match 147 Products.
1.4301 1.4541 2mm Stainless Steel Wire Roll 0.1mm-0.64mm Gauge
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, JIS |
| Length: | Customers' Request |
1mm 2mm Stainless Steel Wire Roll Bright Soft Annealed Rope AISI 304
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, JIS |
| Length: | Customers' Request |
Embossed Stainless Steel Sheet 4x8 Corrugated SS 304 Plate
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Length: | 2000-6000mm |
TISCO BAOSTEEL Stainless Steel Decorative Sheet 2mm 3mm 4mm Thickness
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | Available Upon Request, 12m |
Tisco Cold Drawn SS Angle Bar Stainless Steel 304 Mill Finish
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Type: | UNEQUAL, Unequal, Equal Or Unequal |
NO.1 631 17 7PH Stainless Steel Sheet 5mm Galvanised Steel Plate SGS
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | GH4080A |
| Type: | Steel Plate, Cold Rolled Steel Sheet |
A276 420 SUS420 1.4021 20Cr13 Stainless Steel Piston Rod For Upholstery
| Standard: | JIS |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Type: | Round |
2B BA Stainless Steel Cold Rolled Coils HAIRLINE SS 316 Coil
| Application: | Food Vessel, Industry, Construction, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-20mm |
| Standard: | JIS |
TP310S SA213 Duplex Steel Coil Austenitic Chromium Nickel Stainless Steel
| Standard: | GB |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished, Coated |
| Application: | Decoration,building |
410 Ss Scourer Wire 0.13mm Stainless Steel Wire Roll Hot Rolled
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Grade: | 400 Series |
| Length: | Custom |

