All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel coil ] match 147 Products.
Cold Rolled Stainless Steel Coil 430 410 400 Series Roll 35mm
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 500 1000 2000 3000 6000, 10-1200mm |
AISI 304 Cold Rolled Stainless Steel Coil 500mm Brushed Surface
| Application: | Food Vessel, Industry, Construction, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-20 Mm |
| Standard: | JIS |
Duplex 304 Cold Rolled Stainless Steel Coil 310 321 SS Strip For Furniture
| Application: | Container Plate, Medical Devices, Building Materials |
|---|---|
| Thickness: | As Required, 0.1mm-300mm |
| Standard: | ASTM |
RoHS Condenser Cold Rolled Stainless Steel Coil 2B Finish Steel Strip Coil
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Width: | 1000-6000mm |
Tisco 0.55mm Cold Rolled Stainless Steel Sheet In Coil M290-50A M350-50A
| Type: | Oriented Silicon Steel |
|---|---|
| Technique: | Cold Rolled, Cold Rolled Or Hot Rolled |
| Thickness: | 0.35 - 0.55 Mm |
AISI Cold Rolled Stainless Steel Coil Strip Roll 201 2B Finish 1000mm
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Standard: | AISI |
| Width: | 1000-15000mm |
Astm 201 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 1220mm Hairline For Construction
| Application: | Food Grade, Machine, Medical, Exterior,Building Kitchen,Food Stuff Ect. |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000mm,1220mm.1500mm |
301 1.4319 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Bright Annealed NO.4 Surface
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
| Width: | 1000-2000mm |
2B BA NO.4 HL Cold Rolled Stainless Steel Sheet 430 1000mm -2000mm Width
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
309 309S Cold Rolled Stainless Steel Strip 6m Width SS 304 Coil
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000-6000mm |

