All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel coil ] match 147 Products.
Aisi 430 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 8K Finish 6000mm Length
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
430 904L Inox Sheet Cold Rolled Stainless Steel Sheet 1000mm-2000mm Width
| Application: | Decoration,Construction |
|---|---|
| Certification: | SGS,BV |
| Grade: | 200 Series |
AISI 2mm 304 Stainless Steel Sheet Cold Rolled Stainless Steel Plate 304L
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 2000/3000/6000mm |
S32305 Cold Rolled Stainless Steel Sheet BA 10mm SS 904L Plate
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | Available Upon Request, 12m |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Cold Rolled Stainless Steel Coil
| Grade: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | Available Upon Request, 12m |
Inox 304l 316 430 2B Stainless Steel Coil 1000mm-2000mm Width
| Length: | Customer's Request |
|---|---|
| Grade: | 300 Series,400 Series |
| Application: | Construction,Kitchenware |
AISI 316L Cold Rolled Stainless Steel Sheet 2B Finish 316 1.2mm 4x8 Feet
| Application: | Food Grade, Machine, Medical, Exterior,Building Kitchen,Food Stuff Ect. |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000mm,1220mm.1500mm |
Cold Rolled Welding Stainless Steel Coil 304 301 304L 321 310S 300 Series
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 500 1000 2000 3000 6000, 10-1200mm |
JIS SUS 304 Stainless Steel Coils Cold Rolled 0.8mm Thick 2B Surface
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000-15000mm |
JIS AISI 304 Stainless Steel Coils Cold Rolled 0.5mm Thick 2B Surface
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000-6000mm |

