All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel coil ] match 147 Products.
ASTM 310S HL Stainless Steel Strip Cold Rolled 0.5mm 0.8mm Thickness 500mm
| Grade: | 300 Series, 310S |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |
ASTM 301 Stainless Steel Strip Cold Rolled 0.5mm 0.8mm Thickness
| Grade: | 300 Series, 301 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |
Inox AISI 304 Stainless Steel Plate 3mm 5mm Thick BV IQI Approval
| Application: | Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
Foodstuff Hairline Stainless Steel Sheet 1.5 Mm Thick Cold Drawn
| Application: | Elevator/Kitchen/Interior/Exterior |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS, DIN |
| Width: | 500-1500mm Or Customize |
ASTM 430 Welding Stainless Steel Strips Steel Roll 2mm Width
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |
ASTM 201 202 Stainless Steel Strip 200 Series Roll 500mm BA
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |
301L S30815 Cold Drawn Bright Bar 7mm Stainless Steel Rod 2B Finish
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Grade: | 200 Series 300 Series 400 Series |
| Type: | Round |
TISCO 304 Stainless Steel Sheet Satin Cold Rolled 316 1.2mm
| Application: | Food Grade, Machine, Medical, Exterior,Building Kitchen,Food Stuff Ect. |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000mm,1220mm.1500mm |
2D DB 410S 316 Stainless Steel Strip Hot Rolled SS 316 Coil 3mm Width
| Application: | Container Plate |
|---|---|
| Thickness: | As Required |
| Standard: | JIS |
8K Stainless Steel 304 Coil 0.3mm 0.5mm Stainless Strip Coil
| Application: | Elevator/Kitchen/Interior, Exterior,Food Stuff |
|---|---|
| Thickness: | 0.15-100mm |
| Standard: | ASTM |

