All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel coil ] match 147 Products.
Cold Drawn Stainless Steel Wire ASTM 201 304 316L 310S SS Rope
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 400 Series |
| Length: | Customzied |
Decorative 2B 201 Stainless Steel Coil 400 Series For Food Vessel
| Application: | Food Vessel, Industry, Construction, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-20 Mm |
| Standard: | JIS |
AiSi Black SS 304 Sheet Mirror Finish Hot Rolled Stainless Steel Plate 12mm Thick
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Length: | 2000-6000mm |
Mirror HL 2B 201 Stainless Steel Coil 200 Series 20mm For Construction
| Application: | Food Vessel, Industry, Construction, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-20 Mm |
| Standard: | ASTM |
Cold Rolled Inconel 600 Coil 625 718 Nickel Alloy Steel Coil
| Type: | Nickel Strip |
|---|---|
| Application: | Industrial Gas |
| Grade: | Inconel 600,718,625 |
BA Finish 310S Stainless Steel Coil 316L SS Roll 2B 2B Cold Rolled
| Application: | Food Vessel, Industry, Construction, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-20mm |
| Standard: | ASTM |
ASTM 440C Hot Rolled Stainless Steel Plate Peeled Ss Sheet Metal
| Application: | Industrial,construction,etc |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000-2000mm |
440 420 410 SS Strip Coil Polished Stainless Steel Coil Strip 2m Width
| Standard: | GB |
|---|---|
| Steel Grade: | 304 316 440 420 410 |
| Surface Treatment: | Polished, Coated |
Ss430 Stainless Steel Coil 2b Ba Finish Cold Rolled 20mm Hairline
| Application: | Food Vessel, Industry, Construction, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-20mm |
| Standard: | JIS |
SS304 Stainless Steel Coil Polished Surface Cold Rolled 0.8mm 8K Mirror
| Application: | Food Vessel, Industry, Construction, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-20mm |
| Standard: | ASTM |

