All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel coil ] match 147 Products.
Precision Stainless Steel Strip Coil 2mm 304 Ss 250 Mm
| Grade: | 300Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Width: | 10-250 Mm |
1mm Stainless Steel Wire Roll Rope Aisi 316L Annealed
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Length: | As Your Requirement |
ASTM 304 Mirror Stainless Steel Strip Cold Rolled 2B Finish 0.7mm 0.8mm
| Application: | Industrial Use |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-20mm, As Required |
| Standard: | ASTM AISI 300 Series |
783 718 625 601 600 Nickel Alloy Steel Coil For Construction
| Type: | Nickel Plate |
|---|---|
| Application: | Industrial,construction,etc, Industry Decoration, Building |
| Grade: | 718 |
AISI 304 Precision Stainless Steel Strip SS 0.5mm 1mm Cold Rolled
| Application: | Industrial Use |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-20mm, As Required |
| Standard: | ASTM AISI |
316L 304L Precision Stainless Steel Strip 0.3mm 0.5mm Cold Rolled
| Application: | Industrial Use |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-20mm, As Required |
| Standard: | ASTM AISI 300 Seried |
AISI 201 Precision Stainless Steel Strip 0.5mm 0.7mm Cold Rolled Tape
| Application: | Industrial Use |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-20mm, As Required |
| Standard: | ASTM AISI 200 Series |
Precision Stainless Steel Strip 0.3mm 0.5mm Cold Rolled SS ASTM 201
| Application: | Industrial Use |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-20mm, As Required |
| Standard: | ASTM |
TISCO 0.25mm 316L Stainless Steel Wire Roll 5.8m 6m Length
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Grade: | 200 Series |
| Length: | Standard, 5.8m,6m Or As Your Requirement |
S32760 A790 UNS S31803 Super Duplex Stainless Steel Pipe 10mm Od Steel Tube
| Application: | OIL PIPE |
|---|---|
| Alloy Or Not: | Non-Alloy |
| Section Shape: | Round |

