All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel sheet ] match 158 Products.
304l 316 430 904L Inox Strip ASTM JIS Mirror Stainless Steel Coil
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Length: | Available Upon Request, 12m |
| Thickness: | Available Upon Request |
Tisco Nitronic 50 Stainless Steel Round Pipe 8K Mirror Finish
| Grade: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | Available Upon Request, 12m |
AISI 201 304 Stainless Steel Plate 2B Finish SS Sheet 1220x3428mm
| Grade: | 200 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | Available Upon Request, 12m |
440 420 410 SS Strip Coil Polished Stainless Steel Coil Strip 2m Width
| Standard: | GB |
|---|---|
| Steel Grade: | 304 316 440 420 410 |
| Surface Treatment: | Polished, Coated |
TP310S SA213 Duplex Steel Coil Austenitic Chromium Nickel Stainless Steel
| Standard: | GB |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished, Coated |
| Application: | Decoration,building |
JIS Aisi 304 2b Stainless Steel Plate 1.5mm 2mm SS Sheet Tisco
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
ASTM 304 1mm Stainless Steel Plate 2B Surface SS Sheet 1219mm
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | Available Upon Request, 12m |
ASTM TP201 Polished Stainless Steel Pipe 430 310S Round Tube Seamless Welded
| Standard: | ASTM |
|---|---|
| Type: | Seamless Welded |
| Steel Grade: | 201 304 316L 430 310S |
Tisco 16mm OD SS Steel Pipe Pickled Welded Stainless Steel Tube
| Standard: | JIS |
|---|---|
| Type: | Seamless Welded |
| Steel Grade: | 300 Series, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 309S, 304, 409L, 304L |
310S 309S Equal Angle Bar 300 Series Stainless Steel Profile
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Type: | UNEQUAL, Unequal, Equal Or Unequal |

