All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel sheet ] match 158 Products.
Astm 201 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 1220mm Hairline For Construction
| Application: | Food Grade, Machine, Medical, Exterior,Building Kitchen,Food Stuff Ect. |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000mm,1220mm.1500mm |
2B BA NO.4 HL Cold Rolled Stainless Steel Sheet 430 1000mm -2000mm Width
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
301 1.4319 Cold Rolled Stainless Steel Sheet Bright Annealed NO.4 Surface
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
|---|---|
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
| Width: | 1000-2000mm |
TISCO 254SMO Cold Rolled Stainless Steel Sheet 904L 5.8m Length
| Application: | Manufacturing |
|---|---|
| Thickness: | Standard |
| Standard: | JIS |
HAIRLINE Cold Rolled Stainless Steel Sheet 316 201 Slit Edge 3mm SS Sheet
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Length: | 2440mm, 3000mm 6000mm |
HL Cold Rolled Stainless Steel Sheet ASTM 201 SS Steel Sheet 1500mm
| Application: | Construction, Industry |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
2B Finish Cold Rolled Stainless Steel Sheet ASTM 321 SS 2000mm
| Application: | Construction, Industry |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
Tisco Cold Rolled Stainless Steel Sheet 0.5mm 1.2mm 1.5mm Thickness
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
Aisi 430 Cold Rolled Stainless Steel Sheet 8K Finish 6000mm Length
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
ASTM Cold Rolled Stainless Steel Sheet Plate 316 SS 4x8 Pickling
| Application: | Manufacturing |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Width: | 650-2000mm Or Customized |

