All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel sheet ] match 158 Products.
304H 2507 904L Hot Rolled Stainless Steel Plate 2B Finish 1m-6m Length
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 1000-6000mm |
1D 0.1mm Hot Rolled Stainless Steel Plate 316 4x8 Stainless Steel Panels
| Application: | Decoration And Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
SS410 SS430 S32750 Super Duplex Plate 2205 Stainless Steel Sheet
| Application: | Manufacturing |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Width: | 650-2000mm Or Customized |
JIS SUS410 SUS304 0.6 MM Stainless Steel Sheet 2B Finish 1.5m Width
| Application: | Industry Decoration, Building |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1500mm |
AiSi Black SS 304 Sheet Mirror Finish Hot Rolled Stainless Steel Plate 12mm Thick
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Length: | 2000-6000mm |
Cold Drawn Stainless Steel Wire ASTM 201 304 316L 310S SS Rope
| Standard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 400 Series |
| Length: | Customzied |
2B BA Hot Rolled Stainless Steel Plate ASTM 316L 304 409 410
| Grade: | 200 Series,300 Series, 400 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,EN,DIN,GB, JIS AISI ASTM DIN EN |
| Length: | As Required |
0.6mm 1.2 Mm Stainless Steel Sheet 304 2B Finish AISI GB DIN EN
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm |
Sus630 660 Hot Rolled Stainless Steel Plate 1mm GB DIN EN 12m Length
| Grade: | 600 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | Available Upon Request, 12m |
NO.1 631 17 7PH Stainless Steel Sheet 5mm Galvanised Steel Plate SGS
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | GH4080A |
| Type: | Steel Plate, Cold Rolled Steel Sheet |

