All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel sheet ] match 158 Products.
Slit Edge Hot Rolled Stainless Steel Plate 300 Series Sheet 2000mm For Construction
| Application: | Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
S32750 1.4410 Stainless Steel Plate 10mm 2507 Stainless Steel Sheet
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | Available Upon Request, 12m |
Prime 201 Stainless Steel Inlay Strips Dia 250mm For Elevator Kitchen
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Length: | Customer's Request |
Inox 304l 316 430 2B Stainless Steel Coil 1000mm-2000mm Width
| Length: | Customer's Request |
|---|---|
| Grade: | 300 Series,400 Series |
| Application: | Construction,Kitchenware |
Inox AISI 304 Stainless Steel Plate 3mm 5mm Thick BV IQI Approval
| Application: | Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
Width 150mm Polished 316 Stainless Steel Flat Bar AISI304 Hot Rolled Forged
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | 200/300/400 Series |
| Width: | 20-150mm |
Hexagonal Duplex Stainless Steel Bar UNS S31803 UNS S32205 F51
| Standard: | JIS |
|---|---|
| Grade: | Super Duplex Steel, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
| Type: | Round |
S30815 304N 4x8 Stainless Steel Wall Panels Satin Surface SS Gold Mirror Sheet
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 2000-4000mm |
Din 174 Polished Stainless Steel Flat Bar 3mm 5mm Thick 300 Series
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB |
|---|---|
| Grade: | 300 Series |
| Type: | Flat |
Polished Stainless Steel Rod ASTM 201 20mm 30mm Bar Cold Drawn
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Grade: | 200 Series 300 Series 400 Series |
| Type: | Round |

