All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel sheet ] match 158 Products.
ASTM 440C Hot Rolled Stainless Steel Plate Peeled Ss Sheet Metal
| Application: | Industrial,construction,etc |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000-2000mm |
TISCO Inox Hot Rolled Stainless Steel Plate 20mm Embossed SS Sheet
| Grade: | 200 Series,300 Series, 400 Series |
|---|---|
| Length: | As Required |
| Width: | As Required |
ASTM 304 Hot Rolled Stainless Steel Plate 10mm Thick Peeled SS Sheet Metal
| Application: | Industrial,construction,etc |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 1000-2000mm |
Embossed Stainless Steel Sheet 4x8 Corrugated SS 304 Plate
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | AiSi |
| Length: | 2000-6000mm |
304L 304 Stainless Steel Sheet Coil 0.5mm 1.5mm 2.0mm 2.5mm Thick
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Width: | 25-2500mm Or Customized |
ISO S32750 Hot Rolled Stainless Steel Plate 8mm SS 304 Sheet Tisco
| Application: | Decoration, Industry |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Width: | 500~1500 Mm |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Cold Rolled Stainless Steel Coil
| Grade: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | Available Upon Request, 12m |
8K HL Stainless Steel Plate 201 Mirror Polished Stainless Steel Sheet 1m Width
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
JISCO LISCO 1.5 Mm Thick Stainless Steel Plate 200 Series Hot Formed
| Application: | Construction |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Width: | 1000-2000mm |
Mill Edge Cold Rolled Stainless Steel Sheet for Mechanical Application
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Thickness: | 0.3mm-6mm |

