All Products
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Ms YuniYou're so kind to provide us so good 304 mirror sheets. We use these plates to make elevators. Thank you!
Keywords [ cold rolled stainless steel sheet ] match 158 Products.
ASTM 304 Stainless Steel Embossed Plate SS Patterned Sheet 8mm
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Length: | 2000-4000mm |
301L S30815 Cold Drawn Bright Bar 7mm Stainless Steel Rod 2B Finish
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Grade: | 200 Series 300 Series 400 Series |
| Type: | Round |
JIS 304 Stainless Steel Strip Steel Precision 20mm Width 8K Cold Rolled
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |
ASTM 430 BA Stainless Steel Strip Cold Rolled 10mm 20mm Width
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |
AISI 310S Stainless Steel Strip 0.8MM Thickness ASTM Cold Rolled
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 7-1250mm Or Customize |
316 316L Welding Stainless Steel Strip Cold Rolled 0.5mm 0.8mm Thickness
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |
ASTM 310S HL Stainless Steel Strip Cold Rolled 0.5mm 0.8mm Thickness 500mm
| Grade: | 300 Series, 310S |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |
ASTM 301 Stainless Steel Strip Cold Rolled 0.5mm 0.8mm Thickness
| Grade: | 300 Series, 301 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |
S31803 S32750 2205 Duplex Stainless Steel Plate OD 10mm-820mm
| Grade: | 200 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 6m, 12m |
ASTM 430 Welding Stainless Steel Strips Steel Roll 2mm Width
| Grade: | 400 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm Or Customize |

